იყიდება - კოტეჯი 369 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 698 095 €
4602 €/m²
Property 45520 photo 1
Property 45520 photo 2
Property 45520 photo 3
Property 45520 photo 4
Property 45520 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45520
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 369 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 777 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 369 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The completion date -12 months after signing the sales contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52066
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 400 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30578
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32033
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33174
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43650
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 476 000 € 2544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44993
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა