1 550 000 €
6596 €/m²
Property 45442 photo 1
Property 45442 photo 2
Property 45442 photo 3
Property 45442 photo 4
Property 45442 photo 5
Property 45442 photo 6
Property 45442 photo 7
Property 45442 photo 8
Property 45442 photo 9
Property 45442 photo 10
Property 45442 photo 11
Property 45442 photo 12
Property 45442 photo 13
Property 45442 photo 14
Property 45442 photo 15
Property 45442 photo 16
Property 45442 photo 17
Property 45442 photo 18
Property 45442 photo 19
  • ობიექტის კოდი 45442
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 235 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 235 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

For sale Super Luxury 4bd Penthouse on the SEAFRONT  in Amathus area on the 4th top floor.

Ther is 3 bathroom with underfloor hitting, fully renovated, luxuriously  furnished, TV 65", new kitchen, new double gllazed window with electric shatters, A/C, common swimming pool.

Excelent location with all amenities restaurants, bars, clubs,cinemas, water sports, hotels, bowling and many other amenities.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 090 000 € 16587 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37610
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 550 000 € 10264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44656
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
2 240 000 € 16231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41341
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 431 000 € 7119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39436
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 220 000 € 16204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45137
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა