იყიდება - კოტეჯი 217 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
540 000 €
2488 €/m²
Property 45435 photo 1
Property 45435 photo 2
  • ობიექტის კოდი 45435
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 217 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 368 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 217 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Completion date February 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46652
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 6
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
675 000 € 3648 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41846
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
599 000 € 3565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38759
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43236
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 6
იყიდება
440 000 € 3098 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49331
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51490
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა