420 000 € 250 000 €
83 €/m²
Property 45420 photo 1
Property 45420 photo 2
Property 45420 photo 3
Property 45420 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

For sale a land plot of 3.000 sq.m. in the Triklino area in the central part of the island of Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23170
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
380 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57913
  • ფართი 14529 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
430 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56441
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41642
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
550 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35807
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
530 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29696
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4975
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
350 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14738
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
580 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42862
  • ფართი 17500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა