იყიდება - სასტუმრო 195 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კასანდრინო
35 000 € 19 000 €
97 €/m²
Property 45401 photo 1
Property 45401 photo 2
Property 45401 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 195 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 117 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა