იყიდება - კოტეჯი 216 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
500 000 €
2315 €/m²
Property 45396 photo 1
Property 45396 photo 2
Property 45396 photo 3
  • ობიექტის კოდი 45396
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 216 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 297 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 216 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. The delivery project is 14 months, after the signing of the sales contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 3558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52036
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44120
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42994
  • ფართი 209 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა