550 000 €
7143 €/m²
Property 45387 photo 1
Property 45387 photo 2
Property 45387 photo 3
Property 45387 photo 4
Property 45387 photo 5
Property 45387 photo 6
Property 45387 photo 7
Property 45387 photo 8
Property 45387 photo 9
Property 45387 photo 10
  • ობიექტის კოდი 45387
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 77 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

This Residences is considered to be an excellent investment opportunity due to its prime location in one of the most developed and promised cities of Cyprus, Limassol.
Briefly, the project is a five-star collection of nine (9) superior apartments and penthouses located at one of the most prestigious and upcoming areas of Limassol, Cyprus, Dasoudi only 150m from the beach.
The apartments are just one block away from the seafront and provides all the benefits of living next to the sea.
All the apartments have an unobstructed sea view.
Kindly note that there are 2 semi-penthouses at the 4th floor that has a private access to their own roof garden that includes a swimming pool, deck and sitting area. Price - 998000 euro.
At the moment there are 6 apartments, available. The project is under construction with a completion date end of November 2020.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
730 000 € 7525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56457
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46090
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45387
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა