იყიდება - კოტეჯი 352 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 463 700 €
4158 €/m²
Property 45384 photo 1
Property 45384 photo 2
Property 45384 photo 3
Property 45384 photo 4
Property 45384 photo 5
Property 45384 photo 6
Property 45384 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45384
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 352 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 502 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 352 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
2 000 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43890
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 854 723 € 4602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45529
  • ფართი 403 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 590 000 € 2531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45606
  • ფართი 628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 698 095 € 4601 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45520
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56075
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39898
  • ფართი 512 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39541
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა