იყიდება - კოტეჯი 210 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
340 000 €
1619 €/m²
Property 45375 photo 1
Property 45375 photo 2
Property 45375 photo 3
Property 45375 photo 4
Property 45375 photo 5
Property 45375 photo 6
Property 45375 photo 7
Property 45375 photo 8
Property 45375 photo 9
Property 45375 photo 10
Property 45375 photo 11
Property 45375 photo 12
Property 45375 photo 13
Property 45375 photo 14
Property 45375 photo 15
  • ობიექტის კოდი 45375
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 210 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 255 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 210 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Located in Geroskipou just 4 mins drive to Paphos Centre, to the beach, Elea Golf – easy access to Limassol Highway.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
345 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41016
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
436 730 € 2069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9294
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
449 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20270
  • ფართი 197 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
369 000 € 2527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22686
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
415 000 € 2075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49184
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
340 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49191
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 6
იყიდება
355 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38736
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა