იყიდება - კოტეჯი 160 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
380 000 €
2375 €/m²
Property 45339 photo 1
Property 45339 photo 2
Property 45339 photo 3
Property 45339 photo 4
Property 45339 photo 5
Property 45339 photo 6
Property 45339 photo 7
Property 45339 photo 8
Property 45339 photo 9
Property 45339 photo 10
Property 45339 photo 11
Property 45339 photo 12
  • ობიექტის კოდი 45339
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 160 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 160 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Project features: This specious villa is situated in a quite area of Emba village, which offers many amenities and services. It is just 7 minutes drive from Pafos town with easy access to beaches, supermarkets, restaurants, taverns, schools and etc.

Property features: On the first floor of the villa there is a spacious living room and a dining area with a fire place with a modern equipped kitchen. Patio doors from dining/living area lead out to a well maintained and mature garden, a barbeque area and a swimming pool. It offers also a guest WC. On the upper floor there are 3 bedrooms with fitted wardrobes and a family bathroom. Master bedroom has en-suite facilities. from two of the bedrooms there is aceess to a spacious balconies, offering views of the sea and village. The property features an outdoor storage room and parking area. The property has Title deeds.

Location:

5 km to Beaches

1 km to all the amenities

10 km to Pafos Harbour

30 km to Pafos Airport

10 km Minthis Hills Golf Club

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29146
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33427
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 3212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52541
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
439 320 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45612
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23193
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
415 000 € 2075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49184
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51516
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38751
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48999
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა