იყიდება - კოტეჯი 250 m² ცენტრალურ საბერძნეთში

საბერძნეთი სტერეა ელადა ფთიოტისი პელაშია გლიფა
2 100 000 €
8400 €/m²
Property 45241 photo 1
Property 45241 photo 2
Property 45241 photo 3
Property 45241 photo 4
Property 45241 photo 5
Property 45241 photo 6
Property 45241 photo 7
Property 45241 photo 8
Property 45241 photo 9
Property 45241 photo 10
Property 45241 photo 11
Property 45241 photo 12
Property 45241 photo 13
Property 45241 photo 14
Property 45241 photo 15
Property 45241 photo 16
Property 45241 photo 17
Property 45241 photo 18
Property 45241 photo 19
Property 45241 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 250 კვ.მ in central Greece. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The villa is located in the village of Glyfa, in central Greece.

On the ground floor of the property (135 sq.m.) there are 3 independent residences.

  • 2 bedroom apartment, living room, kitchen and bathroom (55 sq.m.)
  • 2 bedroom apartmnet, living room, kitchen and bathroom (55 sq.m.)
  • Studio apartment, one bedroom, bathroom and kitchen Квартира (25 кв.м.)

On the second floor there is one spacious apartment with 3 bedrooms, 2 bathrooms, one living room and kitchen (115 sq.m.)

The terrace of the second floor has total area of 135 sq.m.

More details about land: