იყიდება - კოტეჯი 337 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
ფასი 350 000 €
1039 €/m²
Property 45213 photo 1
Property 45213 photo 2
Property 45213 photo 3
Property 45213 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45213
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 337 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 341 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 337 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. 

Completion: 16-18 months from commencement of construction.

UNIT Bedrooms Bathrooms Covered area (sq.m) Covered verandas area(sq.m) Total area (sq.m) Plot (sq.m) Price €
№ 1 3 3 175 25 299 341 350.000 €
№ 2 3 3 168 41 339 355 350.000 €
№ 3 3 3 175 51 337 341 350.000 €
№ 4 3 3 168 41 332 352 350.000 €
№ 5 3 3 175 51 337 341 350.000 €
№ 6 3 3 175 25 299 353 350.000 €
№ 7 3 3 183 45 353 382 370.000 €
№ 8 3 3 183 45 353 343 370.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
448 000 € 2871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52540
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56719
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
428 400 € 2462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9346
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 6
იყიდება
446 250 € 2373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9344
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5
იყიდება
432 000 € 3042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46077
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 1725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16840
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
520 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39114
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
352 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23189
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა