იყიდება - კოტეჯი 350 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 200 000 €
3429 €/m²
Property 45194 photo 1
Property 45194 photo 2
Property 45194 photo 3
Property 45194 photo 4
Property 45194 photo 5
Property 45194 photo 6
Property 45194 photo 7
Property 45194 photo 8
Property 45194 photo 9
Property 45194 photo 10
Property 45194 photo 11
Property 45194 photo 12
Property 45194 photo 13
  • ობიექტის კოდი 45194
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 350 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 700 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 350 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Stunning Quality Home in the prestigious neighborhood of Kefalokremos. Situated next to the neighborhood of Moutayiaka and Mesovounia.

On the ground level it layouts a nice living and sitting room with Fireplace, Kitchen Guest W/C.

On the first level, it offers 3 pleasant bedrooms (one en-suite), 1 Family Bathroom and 1 big veranda.

This villa also offers a basement/lower area that includes an additional kitchen and laundry room and its own studio room with shower and toilet.

იყიდება
1 300 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43709
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23126
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49712
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8
იყიდება
978 000 € 2731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45163
  • ფართი 358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 100 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26364
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა