1 500 000 €
5929 €/m²
Property 45191 photo 1
Property 45191 photo 2
Property 45191 photo 3
Property 45191 photo 4
Property 45191 photo 5
Property 45191 photo 6
Property 45191 photo 7
Property 45191 photo 8
  • ობიექტის კოდი 45191
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 253 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 253 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეცხრე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Off-plan project. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 270 000 € 14767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41321
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 580 000 € 6810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56951
  • ფართი 232 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 870 000 € 16548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41339
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 44956
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 700 000 € 6028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52044
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 430 286 € 7815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49737
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 040 000 € 17000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41346
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა