3 950 000 €
22571 €/m²
Property 45149 photo 1
Property 45149 photo 2
Property 45149 photo 3
Property 45149 photo 4
Property 45149 photo 5
Property 45149 photo 6
Property 45149 photo 7
Property 45149 photo 8
Property 45149 photo 9
Property 45149 photo 10
Property 45149 photo 11
  • ობიექტის კოდი 45149
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 175 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 175 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The building is located on the coast, next to 5-star hotels, with a sandy blue flag beach.
The residence offers a wide range of services such as a 24-hour concierge desk, gym, sauna, relaxation areas, outdoor terraces, swimming pool, lush gardens and underground parking for each residence. The interiors are designed using high-quality finishes and materials from renowned brands. Each apartment has underfloor heating and a net ceiling height of 3.6 meters.
Completion date: July 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 400 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41286
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
5 614 500 € 22104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44434
  • ფართი 254 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 200 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52401
  • ფართი 1362 m²
  • Rooms 36
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
3 600 000 € 11612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50033
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა