2 500 000 €
12690 €/m²
Property 45147 photo 1
Property 45147 photo 2
Property 45147 photo 3
Property 45147 photo 4
Property 45147 photo 5
Property 45147 photo 6
Property 45147 photo 7
Property 45147 photo 8
Property 45147 photo 9
  • ობიექტის კოდი 45147
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 197 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 197 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეცხრე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Services and amenities of the residence:
Guarded entrance
Concierge in every skyscraper
Rest zone
Swimming pool 32x10m

იყიდება
2 270 000 € 16449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41345
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 040 000 € 17000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41346
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 17916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41363
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 010 000 € 16750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41342
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 8353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21439
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 690 000 € 16107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41344
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა