5 800 000 €
19205 €/m²
Property 45142 photo 1
Property 45142 photo 2
Property 45142 photo 3
Property 45142 photo 4
Property 45142 photo 5
Property 45142 photo 6
Property 45142 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45142
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 302 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 302 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The building is located on the coast, next to 5-star hotels, with a sandy blue flag beach.
The residence offers a wide range of services such as a 24-hour concierge desk, gym, sauna, relaxation areas, outdoor terraces, swimming pool, lush gardens and underground parking for each residence. The interiors are designed using high-quality finishes and materials from renowned brands. Each apartment has underfloor heating and a net ceiling height of 3.6 meters.
Completion date: July 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 800 000 € 19205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45142
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 5
იყიდება
5 445 000 € 3799 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52333
  • ფართი 1433 m²
  • Rooms 30
იყიდება
5 614 500 € 22104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44434
  • ფართი 254 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
5 900 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51299
  • ფართი 1357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
5 980 000 € 15216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41301
  • ფართი 393 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა