3 730 000 €
13970 €/m²
Property 45141 photo 1
Property 45141 photo 2
Property 45141 photo 3
Property 45141 photo 4
Property 45141 photo 5
Property 45141 photo 6
Property 45141 photo 7
Property 45141 photo 8
  • ობიექტის კოდი 45141
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 267 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 267 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The building is located on the coast, next to 5-star hotels, with a sandy blue flag beach.
The residence offers a wide range of services such as a 24-hour concierge desk, gym, sauna, relaxation areas, outdoor terraces, swimming pool, lush gardens and underground parking for each residence. The interiors are designed using high-quality finishes and materials from renowned brands. Each apartment has underfloor heating and a net ceiling height of 3.6 meters.
Completion date: July 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41300
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 000 000 € 7547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21437
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 500 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33907
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 400 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41286
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა