2 235 000 €
16679 €/m²
Property 45139 photo 1
Property 45139 photo 2
Property 45139 photo 3
Property 45139 photo 4
Property 45139 photo 5
Property 45139 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45139
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 134 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 134 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The building is located on the coast, next to 5-star hotels, with a sandy blue flag beach.
The residence offers a wide range of services such as a 24-hour concierge desk, gym, sauna, relaxation areas, outdoor terraces, swimming pool, lush gardens and underground parking for each residence. The interiors are designed using high-quality finishes and materials from renowned brands. Each apartment has underfloor heating and a net ceiling height of 3.6 meters.
Completion date: July 2021.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 17241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41368
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 920 000 € 16781 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41360
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 700 000 € 19148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46206
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 500 000 € 13888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37781
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 120 000 € 17666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41359
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 44956
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 620 000 € 15688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41337
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 257 200 € 17914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44433
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 870 000 € 16548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41339
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა