2 220 000 €
16204 €/m²
Property 45137 photo 1
Property 45137 photo 2
Property 45137 photo 3
Property 45137 photo 4
Property 45137 photo 5
Property 45137 photo 6
Property 45137 photo 7
Property 45137 photo 8
  • ობიექტის კოდი 45137
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 137 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 137 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The building is located on the coast, next to 5-star hotels, with a sandy blue flag beach.
The residence offers a wide range of services such as a 24-hour concierge desk, gym, sauna, relaxation areas, outdoor terraces, swimming pool, lush gardens and underground parking for each residence. The interiors are designed using high-quality finishes and materials from renowned brands. Each apartment has underfloor heating and a net ceiling height of 3.6 meters.
Completion date: July 2021.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 340 000 € 16956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41354
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 2221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51111
  • ფართი 968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 990 000 € 14420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41333
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 020 700 € 8419 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37852
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33840
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 245 980 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37331
  • ფართი 328 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 800 000 € 16091 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41347
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44730
  • ფართი 152 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 400 000 € 17391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41362
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა