930 000 €
4581 €/m²
Property 45134 photo 1
Property 45134 photo 2
Property 45134 photo 3
Property 45134 photo 4
Property 45134 photo 5
Property 45134 photo 6
Property 45134 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45134
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 203 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 203 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 380 000 € 9857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38940
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 270 000 € 14767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41321
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 357 000 € 7935 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49051
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 15243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41329
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
850 000 € 7024 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44952
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
860 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46527
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა