880 000 €
4335 €/m²
Property 45132 photo 1
Property 45132 photo 2
Property 45132 photo 3
Property 45132 photo 4
Property 45132 photo 5
Property 45132 photo 6
Property 45132 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45132
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 203 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 203 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
975 000 € 3228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46122
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 4
იყიდება
851 000 € 6211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44118
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
877 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50531
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 4
იყიდება
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33867
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა