700 000 €
6422 €/m²
Property 45131 photo 1
Property 45131 photo 2
Property 45131 photo 3
  • ობიექტის კოდი 45131
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 109 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 109 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The 5-story residence offers luxurious 2 and 3 bedroom apartments with shared amenities such as an indoor pool, gym, indoor play area, relaxation area, and gardens. The building is located in the most luxurious coastal location with magnificent views of the Mediterranean Sea.

Completion date March 2022. 

Prices from 700.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42023
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3
იყიდება
893 000 € 3899 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41310
  • ფართი 229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
570 000 € 3725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41724
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა