426 300 €
4900 €/m²
Property 45126 photo 1
Property 45126 photo 2
Property 45126 photo 3
Property 45126 photo 4
Property 45126 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45126
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 87 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 87 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Delivery projet March 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
505 000 € 3156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51520
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
344 000 € 3698 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51906
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44287
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54440
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა