480 000 €
4800 €/m²
Property 45123 photo 1
Property 45123 photo 2
Property 45123 photo 3
Property 45123 photo 4
Property 45123 photo 5
Property 45123 photo 6
Property 45123 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45123
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Delivery projet March 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
489 000 € 5147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44483
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52193
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52082
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49253
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
495 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46550
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა