იყიდება - კოტეჯი 162 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
395 000 €
2438 €/m²
Property 45105 photo 1
Property 45105 photo 2
Property 45105 photo 3
Property 45105 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45105
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 162 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 372 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 162 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project.

House  Type Bedrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Plot area (sq.m) Price €
№ 1 Bungalow 3 156 166 440 585.000 €
№ 2 Detached 3 132 162 340 395.000 €
№ 3 Detached 3 132 162 325 395.000 €
№ 4 Detached 3 132 162 307 395.000 €
№ 5 Detached 3 132 162 365 395.000 €
№ 6 Detached 3 132 162 365 395.000 €
№ 7  Detached 3 132 162 372 395.000 €
№ 8 Detached 3 132 162 372 395.000 €
№ 9 Bungalow 3 156 166 475 595.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
379 000 € 2165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49267
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49188
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 6
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44812
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38736
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
499 000 € 2310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52356
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26371
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა