430 000 €
2945 €/m²
Property 45103 photo 1
Property 45103 photo 2
Property 45103 photo 3
Property 45103 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 146 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
435 000 € 2301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52354
  • ფართი 189 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
540 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33796
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
621 500 € 3253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42993
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
590 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44809
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33887
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა