Property 45094 photo 1
Property 45094 photo 2
Property 45094 photo 3
Property 45094 photo 4
Property 45094 photo 5
Property 45094 photo 6
Property 45094 photo 7
Property 45094 photo 8
Property 45094 photo 9
Property 45094 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 17 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a beautiful, flat, buildable plot in the area of Spartilas, in the north east part of Corfu Island.

It is on an elevated area with a couple of houses around. It has almost even territory, with olive trees and views of the mountains.

There are some points where the plot overlook the sea, and if a house is built, it may have some partial sea view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35766
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
425 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6150
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
490 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11133
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
290 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8990
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51715
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2750 m
იყიდება
490 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16054
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
330 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44033
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა