180 000 €
623 €/m²
Property 44995 photo 1
Property 44995 photo 2
Property 44995 photo 3
Property 44995 photo 4
Property 44995 photo 5
Property 44995 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 289 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37383
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
145 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9076
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18525
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა