850 000 €
4048 €/m²
Property 44971 photo 1
Property 44971 photo 2
Property 44971 photo 3
Property 44971 photo 4
Property 44971 photo 5
Property 44971 photo 6
Property 44971 photo 7
Property 44971 photo 8
Property 44971 photo 9
Property 44971 photo 10
Property 44971 photo 11
Property 44971 photo 12
  • ობიექტის კოდი 44971
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 210 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 210 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33867
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 221 000 € 7182 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39435
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
785 000 € 10466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42319
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
745 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42023
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა