1 800 000 €
Property 44956 photo 1
Property 44956 photo 2
Property 44956 photo 3
Property 44956 photo 4
Property 44956 photo 5
Property 44956 photo 6
Property 44956 photo 7
Property 44956 photo 8
Property 44956 photo 9
Property 44956 photo 10
Property 44956 photo 11
  • ობიექტის კოდი 44956
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 0 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The tower is located opposite the famous blue-flag Dasoudi beach as well as the promenade with eucalyptus park. All the infrastructure, including the restaurants, cafes, banks, shops and schools just steps away from the residences.

Delivery project - summer 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 5928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45191
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 257 200 € 17914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44433
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 15238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29395
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 780 000 € 14354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41326
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44730
  • ფართი 152 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 740 000 € 11677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54598
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 240 000 € 16231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41341
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 280 000 € 7037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41664
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა