900 000 €
11250 €/m²
Property 44955 photo 1
Property 44955 photo 2
Property 44955 photo 3
Property 44955 photo 4
Property 44955 photo 5
Property 44955 photo 6
  • ობიექტის კოდი 44955
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 80 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The tower is located opposite the famous blue-flag Dasoudi beach as well as the promenade with eucalyptus park. All the infrastructure, including the restaurants, cafes, banks, shops and schools just steps away from the residences.

Delivery project - summer 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 031 000 € 6403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42230
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 7235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56458
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 11250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44955
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 7530 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47028
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 3
იყიდება
775 000 € 9011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42318
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა