1 300 000 €
8387 €/m²
Property 44953 photo 1
Property 44953 photo 2
Property 44953 photo 3
Property 44953 photo 4
Property 44953 photo 5
Property 44953 photo 6
Property 44953 photo 7
Property 44953 photo 8
  • ობიექტის კოდი 44953
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 155 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 155 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 290 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41330
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 7530 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47028
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26372
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 431 000 € 7119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39436
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა