850 000 €
7025 €/m²
Property 44952 photo 1
Property 44952 photo 2
Property 44952 photo 3
Property 44952 photo 4
Property 44952 photo 5
Property 44952 photo 6
Property 44952 photo 7
  • ობიექტის კოდი 44952
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 121 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
840 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33330
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
1 200 000 € 6857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54581
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51967
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 8947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41552
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
792 000 € 9658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38863
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
860 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46527
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 3
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45133
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა