350 000 €
3889 €/m²
Property 44950 photo 1
Property 44950 photo 2
Property 44950 photo 3
Property 44950 photo 4
Property 44950 photo 5
Property 44950 photo 6
Property 44950 photo 7
Property 44950 photo 8
Property 44950 photo 9
Property 44950 photo 10
Property 44950 photo 11
Property 44950 photo 12
Property 44950 photo 13
Property 44950 photo 14
Property 44950 photo 15
Property 44950 photo 16
Property 44950 photo 17
Property 44950 photo 18
Property 44950 photo 19
Property 44950 photo 20
Property 44950 photo 21
Property 44950 photo 22
Property 44950 photo 23
Property 44950 photo 24
Property 44950 photo 25
  • ობიექტის კოდი 44950
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 90 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

1 & 2 BEDROOM GROUND FLOOR APARTMENTS. GOOD OPORTUNITY FOR INVESTMENT.

UNIT No.

BEDROOMS

PRICE

(no vat will apply)

EXPECTED RENTAL INCOME

EXPECTED R.O.I

G9

2

365,000

1200,00

3,94%

G10

2

350,000

1200,00

4,11%

G11

1

230,000

850,00

4,43%

G12

2

350,000

1200,00

4%

G13

2

350,000

1200,00

4,11%

G16

1

Reserved

Reserved

Reserved

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
384 000 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56918
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48944
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44950
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა