მოთხოვნით
Property 44928 photo 1
Property 44928 photo 2
Property 44928 photo 3
Property 44928 photo 4
Property 44928 photo 5
Property 44928 photo 6
Property 44928 photo 7
Property 44928 photo 8
Property 44928 photo 9
Property 44928 photo 10
Property 44928 photo 11

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 14 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 370 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale is a land 370 sq.m in Agios Gordios area in the southwestern part of Corfu.

The plot is within city plan and has building allowance for 200 sq.m house.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66103
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
260 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57083
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
170 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56817
  • ფართი 7421 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
85 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65424
  • ფართი 708 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
1 700 000 € 9340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58550
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
175 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57653
  • ფართი 2463 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
40 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58466
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
220 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57121
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
188 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61705
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა