იყიდება - კოტეჯი 180 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
650 000 €
3611 €/m²
Property 44827 photo 1
Property 44827 photo 2
Property 44827 photo 3
Property 44827 photo 4
Property 44827 photo 5
Property 44827 photo 6
Property 44827 photo 7
Property 44827 photo 8
  • ობიექტის კოდი 44827
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 180 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 180 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The 3bd house with pool is located in the village of Peyia.

On the territory of the house there is a detached studio with a sauna, a bathroom and a bedroom.
Underfloor heating throughout the house including the studio, each room has air conditioning.
Pool with a waterfall size of 10x5.
Parking open for 2 cars
REHAU double glazed windows.
All A ++ technology

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
632 875 € 4163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33761
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44809
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
810 000 € 4850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56032
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32890
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
635 000 € 2634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51912
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 4
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა