230 000 €
3286 €/m²
Property 44820 photo 1
Property 44820 photo 2
Property 44820 photo 3
Property 44820 photo 4
Property 44820 photo 5
Property 44820 photo 6
Property 44820 photo 7
Property 44820 photo 8
Property 44820 photo 9
Property 44820 photo 10
Property 44820 photo 11
  • ობიექტის კოდი 44820
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 70 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Project completion September 2021.

Floor Unit Number of bedroom Number of bathroom Covered area (sq.m) Price €
First floor E101 1 1 70 230.000 €
E102 2 2 110 330.000 €
Second floor E201 1 1 70 260.000 €
E202 2 2 110 360.000 €
Third floor E301 1 1 70 300.000 €
E302 2 2 110 400.000 €
Fourth floor E401 1 1 70 350.000 €
E402 2 2 110 450.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
283 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43128
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა