იყიდება - კოტეჯი 180 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
440 000 €
2444 €/m²
Property 44812 photo 1
Property 44812 photo 2
Property 44812 photo 3
Property 44812 photo 4
Property 44812 photo 5
Property 44812 photo 6
Property 44812 photo 7
Property 44812 photo 8
Property 44812 photo 9
  • ობიექტის კოდი 44812
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 180 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 310 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 180 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Delivery project March 2021.

Units Bedrooms Bathrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Plot area (sq.m) Price €
1 3 3 183 192 310 440.000 €
2 3 3 183 192 380 470.000 €
3 3 3 183 192 450 510.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
435 000 € 2301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52354
  • ფართი 189 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51519
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 3
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
599 000 € 3565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38759
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა