იყიდება - კოტეჯი 175 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
430 000 €
2457 €/m²
Property 44811 photo 1
Property 44811 photo 2
Property 44811 photo 3
Property 44811 photo 4
Property 44811 photo 5
Property 44811 photo 6
Property 44811 photo 7
Property 44811 photo 8
Property 44811 photo 9
Property 44811 photo 10
Property 44811 photo 11
Property 44811 photo 12
Property 44811 photo 13
Property 44811 photo 14
Property 44811 photo 15
Property 44811 photo 16
Property 44811 photo 17
Property 44811 photo 18
Property 44811 photo 19
Property 44811 photo 20
  • ობიექტის კოდი 44811
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 175 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 20 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1000 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 175 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The complex consists of 12 villas, 6 more are available. Prices from 430.000 €
Delivery project December 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 3212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52541
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56719
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
400 000 € 3053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49311
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45102
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
415 000 € 2075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49184
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა