ფასი 590 000 €
3189 €/m²
Property 44809 photo 1
Property 44809 photo 2
Property 44809 photo 3
Property 44809 photo 4
Property 44809 photo 5
Property 44809 photo 6
Property 44809 photo 7
Property 44809 photo 8
Property 44809 photo 9
Property 44809 photo 10
Property 44809 photo 11
Property 44809 photo 12
Property 44809 photo 13
Property 44809 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 185 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Delivery project September 2023.

Within an area of more than 90,000 sq.m., more than 60 traditional and modern designed villas are constructed in a brandnew neighborhood.

Set in the unique lush rural area of Chloraka, 6 minutes walking distance from the beach, and only a short walking distance to local amenities and facilities. Making itthe ideal location for a permanent home or holiday accommodation. With the new Pafos marina just 1km away, the capital growth of these villas is guaranteed. Elegantly designed and spacious two and three storey villas with roof gardens ingenerously sized plots and well-designed projects. The ideal investment location

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 3486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52224
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49776
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 7
იყიდება
525 000 € 2386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41961
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 3071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49302
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა