იყიდება - კოტეჯი 210 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
530 000 €
2524 €/m²
Property 44808 photo 1
Property 44808 photo 2
Property 44808 photo 3
Property 44808 photo 4
Property 44808 photo 5
Property 44808 photo 6
Property 44808 photo 7
Property 44808 photo 8
Property 44808 photo 9
Property 44808 photo 10
  • ობიექტის კოდი 44808
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 210 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 400 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 210 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
481 535 € 2832 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52353
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
621 500 € 3253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42993
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48964
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 5
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 3558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52036
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა