2 600 000 €
11064 €/m²
Property 44807 photo 1
  • ობიექტის კოდი 44807
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 235 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 235 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

This is the only complex of luxury apartments in the Mediterranean Sea, which is located literally on the sea. The apartment complex completes the residential property of a yacht resort. Surrounded by water on all sides, it offers panoramic views of the sea and the city of Limassol. In high-class apartments, located just a few steps from the beach, the best virtues of a unique lifestyle have been embodied - Life on the Sea.

Prices from € 2,520,000.

Less than 50% of apartments are available.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 785 000 € 13994 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45146
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 800 000 € 16766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41357
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 690 000 € 16107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41344
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 090 000 € 17416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41355
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 800 000 € 16091 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41347
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 300 000 € 13772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41322
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა