იყიდება - კოტეჯი 250 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 650 000 €
10600 €/m²
Property 44806 photo 1
Property 44806 photo 2
Property 44806 photo 3
Property 44806 photo 4
Property 44806 photo 5
Property 44806 photo 6
Property 44806 photo 7
Property 44806 photo 8
Property 44806 photo 9
Property 44806 photo 10
Property 44806 photo 11
  • ობიექტის კოდი 44806
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 250 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 450 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 250 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Units Bedrooms Bathrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Plot area (sq.m) Price €
1 3-4 4 250 330 450 2.650.000 €
2 3-4  4 250 330 480 2.750.000 €
3 3-4  4 250 330 490 2.750.000 €
4 3-4  4 240 320 450 2.750.000 €
5 3-4  4 280 380 690 3.500.000 €
6 3-4  4 280 380 800 3.700.000 €
7 3-4  4 280 380 810 3.700.000 €
8 3-4  4 240 320 900 SOLD

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33528
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 929 780 € 4717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34221
  • ფართი 621 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
2 270 000 € 6005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45647
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 374 000 € 17302 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32897
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 1
იყიდება
2 300 000 € 5542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30020
  • ფართი 415 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 150 000 € 5874 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42435
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა