160 000 €
2909 €/m²
Property 44801 photo 1
Property 44801 photo 2
Property 44801 photo 3
Property 44801 photo 4
Property 44801 photo 5
Property 44801 photo 6
Property 44801 photo 7
Property 44801 photo 8
Property 44801 photo 9
  • ობიექტის კოდი 44801
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 55 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The building consists of 12 apartments, prices from 160.000 €
Off-plan Project. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
176 500 € 1765 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63217
  • ფართი 100 m²
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 1122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37633
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
144 500 € 1806 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63221
  • ფართი 80 m²
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 1413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35956
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა