2 450 000 € 2 000 000 €
13158 €/m²
Property 44730 photo 1
Property 44730 photo 2
Property 44730 photo 3
Property 44730 photo 4
Property 44730 photo 5
Property 44730 photo 6
Property 44730 photo 7
Property 44730 photo 8
Property 44730 photo 9
Property 44730 photo 10
Property 44730 photo 11
Property 44730 photo 12
Property 44730 photo 13
Property 44730 photo 14
Property 44730 photo 15
Property 44730 photo 16
Property 44730 photo 17
Property 44730 photo 18
  • ობიექტის კოდი 44730
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 152 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 40 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 152 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

For sale apartment of 152 sq.meters in Limassol. The apartment is situated on the fourteenth floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, office space and 2 bathrooms. Flat has interior layout. There are solar panels for water heating, air conditioning (VRV) and underfloor heating. The apartment include the electrical appliances. Only high quality materials were used for the construction. Building has a lift. Extras included with the property: parking space. The property boasts a shared swimming poolm, spa, sauna, gym, boutique shops. This is a gated complex with 24 hours security.

This project is the center piece of Limassol tourist area, in the middle of the promenade, and it is walking distance to the sandy beach. 

Three and four bedroom apartments and penthouse are also available. The price of apartments upon request.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 2221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51111
  • ფართი 968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 340 000 € 14011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41327
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 370 000 € 17173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41358
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 400 000 € 17391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41362
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 340 000 € 16956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41354
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 570 000 € 13817 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41285
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 620 000 € 15688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41337
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა