1 145 000 €
7897 €/m²
Property 44707 photo 1
Property 44707 photo 2
Property 44707 photo 3
Property 44707 photo 4
Property 44707 photo 5
Property 44707 photo 6
Property 44707 photo 7
Property 44707 photo 8
Property 44707 photo 9
Property 44707 photo 10
Property 44707 photo 11
Property 44707 photo 12
Property 44707 photo 13
Property 44707 photo 14
  • ობიექტის კოდი 44707
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 145 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 145 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

This project is the center piece of Larnaca town, in the middle of the promenade, and its walking distance to all the shops, restaurants, cafes, marina, Mackenzie area. It also has all the kitchen appliances, new furniture, underfloor electric heating, air conditions and is sold as it is. There are two parking spaces in the basement and a storage room, a communal pool and gym.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 020 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51528
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 390 000 € 6150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41253
  • ფართი 226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36432
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა