იყიდება - კოტეჯი 360 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 800 000 €
5000 €/m²
Property 44621 photo 1
Property 44621 photo 2
Property 44621 photo 3
Property 44621 photo 4
Property 44621 photo 5
Property 44621 photo 6
Property 44621 photo 7
Property 44621 photo 8
Property 44621 photo 9
Property 44621 photo 10
Property 44621 photo 11
Property 44621 photo 12
  • ობიექტის კოდი 44621
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 360 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2500 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 360 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The villa is located in the village of Anarita.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36409
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 5842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46052
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 820 000 € 5352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24887
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 200 000 € 4081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48916
  • ფართი 539 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 450 000 € 7837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44081
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა