იყიდება - კოტეჯი 200 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 500 000 €
7500 €/m²
Property 44592 photo 1
Property 44592 photo 2
Property 44592 photo 3
Property 44592 photo 4
Property 44592 photo 5
Property 44592 photo 6
Property 44592 photo 7
Property 44592 photo 8
Property 44592 photo 9
Property 44592 photo 10
Property 44592 photo 11
Property 44592 photo 12
Property 44592 photo 13
Property 44592 photo 14
Property 44592 photo 15
Property 44592 photo 16
  • ობიექტის კოდი 44592
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 200 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 400 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2009
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 200 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 3617 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23754
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 350 000 € 3426 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52372
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 395 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45719
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 463 700 € 4158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45384
  • ფართი 352 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33174
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52362
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47537
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა