120 000 €
116 €/m²
Property 44545 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,4
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1026 კვ.მ. on the Euboea island .ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1436 კვ.მ.

Plot of land located in Lefkandi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
140 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47084
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
120 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26175
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
120 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44545
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
140 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10019
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
150 000 € 130 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9604
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9709
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
100 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32961
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა